Діджіталізація сучасності і впровадження роботів в різні галузі виробництва не можуть здійснюватися без якісних складових технічного боку цього процесу. Саме тому тензодатчики ZEMIC затребувані в якості комплектуючих в різних інноваційних системах, про які ми писали раніше і огляди яких плануємо розміщувати в майбутньому.

Автономні мобільні роботи (АМР) Ifollow для вирішення проблем в логістиці та оптимізації складських процесів є одним із прикладів сучасного обладнання, керованого штучним інтелектом. За допомогою цих роботизованих гнучких рішень Ifollow спрощується робота операторів в багатьох логістичних центрах і промислових складах. Роботи Ifollow адаптуються до будь-якого середовища і до різних умов роботи. Вони відіграють допоміжну роль для операторів, логістичного та складського персоналу. Маючи здатність піднімати і переміщати вантажі до 1000 кг, завдяки АМР відбувається істотне спрощення транспортування вантажів на невеликі відстані по площі складу.

Автономні мобільні роботи в процесі переміщення адаптуються до навколишнього середовища і можуть переміщати вантажі вагою до однієї тонни. Вони пристосовуються до предметів, які необхідно транспортувати, наприклад рулонів, піддонів і спеціальних опорах. Крім логістичних процесів, вони також використовуються при здійсненні промислових операцій і дозволяють транспортувати вантажі, деталі і модулі до різних станцій складальної лінії.

Одним з видів змін, вироблених автономними мобільними роботами Ifollow в процесі роботи, є зважування, яке необхідно для відстеження і контролю стану пристрою. Спільно з інженерами європейського підрозділу ZEMIC для забезпечення точного вимірювання маси вантажу був проведений підбір тензометрического датчика. Основними вимогами до нього у виробників АМР були точність, технологія підключення і монтажу, а також компактні габаритні розміри і низька висота для оптимального розміщення в конструкції робота.
В результаті попередніх тестів в якості датчика вимірювання ваги був обраний балковий низькопрофільний датчик Н8Q. У кожен АРМ вбудовано декілька датчиків H8Q.

Тензодатчик ваги H8Q виготовляється зі сталі з нікелевим покриттям. Ступінь захисту датчика IP67 забезпечує тривалу експлуатацію в умовах складських приміщень і виробничих цехів. Низькопрофільний форм-фактор дозволяє монтувати датчик в різні вагові системи з відносно невеликою висотою, наприклад, підлогові ваги, випробувальні стенди, бункерні ваги і т.п. Висока точність вимірювань (клас точності С3) і різні навантаження (200 кг, 500 кг, 1т і 2т) дозволяють підібрати датчик, що відповідає поставленому завданню.
Дана модель може бути виготовлена ​​з нержавіючої сталі (позначення B8Q) для використання в хімічних або харчових виробництвах.

Використання тензодатчиків ZEMIC в різних інноваційних розробках і сучасному обладнанні ще раз доводить якість і надійність нашої продукції! Щоб отримати повний технічний опис і вартість датчиків H8Q, зв’яжіться з Вашим менеджером.

Читайте больше