В одній з минулих статей ми пропонували ознайомитися з лінійкою везодозірующіх індикаторів R420, що користуються попитом завдяки високій надійності і точності обладнання. До додаткових особливостей даних контролерів також відноситься можливість підключення до 4-х модулів, типи яких розглянуті в цій публікації.
Зовнішній вигляд модулів представлений на малюнку 1. Додаткові модулі представляють собою спеціальні блоки в пластикових корпусах, форма яких забезпечує швидке і просте кріплення до задньої панелі індикаторів під корпус приладу, що захищає обладнання від запилення або ненавмисного пошкодження підключень в процесі використання.

Модулі для R420

Додаткові модулі представляють собою спеціальні блоки в пластикових корпусах, форма яких забезпечує швидке і просте кріплення до задньої панелі індикаторів під корпус приладу, що захищає обладнання від запилення або ненавмисного пошкодження підключень в процесі використання.

Розміщення модулів на задній панелі контролерів.

Використання зовнішніх модулів дозволяє істотно розширити функціональні можливості базової моделі приладу. Залежно від типу модуля (таблиця 1) можливо організація підключення додаткових релейних пристроїв, віддалених настроюються кнопок управління процесом зважування, інтеграція в системи автоматичного управління технологічними процесами по інтерфейсів RS232, RS485, Ethernet, організація безперебійної роботи приладу в умовах з відключенням електроживлення, розширення внутрішньої пам’яті приладу і т.п.

Установка модулів і відповідна настройка контролерів не вимагає особливих навичок і може здійснюватися сервісною службою клієнта. Це дозволяє в короткі терміни доповнити функціонал існуючої моделі R420 під нові вимоги кінцевого користувача.
При необхідності отримання додаткової інформації по роботі кожного з модулів або на замовлення обладнання звертайтеся до менеджера компанії.

Читайте більше