За роки діяльності нашої компанії в області продажів ваговій електроніки та реалізації систем вимірювання ваги одним з найбільш цікавих варіантів зважують і дозуючих індикаторів стала серія контролерів Rinstrum R420. Можливість реалізації на їх основі вагових систем з підвищеною точністю (С4 класу), розширеним функціоналом, додатковими опціями для інтеграції в різні АСУ ТП і системи збору та обліку інформації роблять Rinstrum R420 популярним вибором серед наших постійних клієнтів.

Крім надійності виготовлення електронної частини приладів індикатори R420 також відрізняються різними версіями програмного забезпечення, використовуючи яке базова версія приладу може бути використана для систем дозування, автомобільних вагах, бортових системах зважування і т.п. Кілька варіантів корпусів і підключення додаткових блоків-модулів дозволяє реалізувати на основі стандартної комплектації приладу ваговій контролер, який максимально відповідає потребам і вирішує завдання клієнта.

Вагові індикатори Rinstrum R420 виконуються в декількох варіантах:
-в залежності від матеріалу корпусу: з пластику (R420) або з нержавіючої сталі (R423);
-в залежності від типу монтажу приладу: щитового або настільного виконання. Крім того, настільне виконання індикаторів може додатково комплектуватися металевою підставкою, яка застосовується для фіксації приладів на горизонтальних і вертикальних поверхнях.

Малюнок 1.- Індикатори R420 і R423 в щитовому і настільному виконанні.
Малюнок 2.- Задня панель приладу R420.

Основними відмінностями індикаторів Rinstrum R420 серед іншій ваговій електроніки піхвах назвати:
-многозадачность індикаторів, що досягається шляхом зміни програмного забезпечення. Стандартною моделлю індикатора є версія R420-k401. Будь-який з приладів Rinstrum серії R420 шляхом заміни прошивки може бути використаний для виконання певних завдань по зміні ваги або дозування компонентів. Зміна версії програмного забезпечення приладу здійснюється за допомогою підключення індикатора до ПК через інтерфейс Opto-LINK, розташований в лівій частині лицьової панелі.
Прошивка приладу може здійснюватися як в сервісному центрі нашої компанії, так і віддалено через інтернет або силами фахівців клієнта. Таким чином, набуваючи будь-яку модель індикаторів Rinstrum R420 або R423, при потребі клієнт може змінити функціонал приладу на запропоновані виробником варіанти;
— функціональність ваговій електроніки за рахунок підключення додаткових уніфікованих модулів. На задній панелі індикатора передбачені роз’єми для підключення одного або декількох додаткових модулів, призначених для збільшення кількості аналогових і релейних входів-виходів, вибору необхідного інтерфейсу зв’язку і тп. Можливість розширення функціоналу приладів за рахунок зовнішніх модулів дозволяє швидко і просто реалізувати під’єднання додаткової апаратури і підключити індикатор в системи АСУ. Більш докладно типи модулів розглянемо в одній з наступних статей;
— безкоштовне програмне забезпечення, розроблене виробником ваговій електроніки, забезпечує настройку приладів з ПК, можливість дистанційного моніторингу стану процесу зважування або дозування і віддалену налагодження роботи системи;
— многоточечная система лінеаризації ваги (до 10 точок калібрування), що дозволяє мінімізувати похибки вимірювань і дозувань. Вагодозуючі контролери R420 відмінно підходять для систем, в яких виникає нелінійність вимірювання і обробки значень ваги.

Для коректного підбору програмного забезпечення і необхідних модулів зверніться до менеджера, який працює з Вашою компанією.

Читайте більше