Маркування тензодатчиків ZEMIC являє собою набір літер латинського алфавіту та арабських цифр, що містять всю інформацію про його конструкцію, точність, особливості матеріалів, які використовуються та ін. Знаючи точне маркування датчика можливо оперативно підібрати заміну, замовити потрібну продукцію або повідомити його технічні параметри. Можливий також зворотний процес: отримуючи від клієнта інформацію про тип датчика, необхідний матеріал, точність і навантаження менеджер може скласти повне маркування датчика та оперативно обробити замовлення.

Нижче розглянута блок-схема назв тензодатчиків ZEMIС, що складається з декількох блоків, в кожному з яких вказуються певні параметри датчика. Наприклад, перші символи в маркуванні позначають цифровий (перша D) або аналоговий (без позначення) датчик, наступна літера характеризує марку сталі з якої виконаний датчик, розташована після неї буква М — лазерне зварювання, яке було використане при виробництві датчика, цифра, що йде за нею — його тип і конструкцію і т.д.

Cистема присвоєння назв тензодатчиків

Всі характеристики датчиків, а також їх реальні параметри, визначені після виробництва, вказані в калібрувальному сертифікаті, який додається до самого тензодатчика. Крім того, повне маркування вказується на шильді, яка надійно приклеєна до пружного елемента тензодатчика.
На прикладі нержавіючого датчика колонного типу розглянемо позначення, вказане на шильді:

1. Матеріал тензодатчика: В - нержавіюча сталь
2. Тип герметизації: М - лазерне зварювання, підвищений ступінь захисту IP68
3. Тип і структура тензодатчика: 14 - стрижневий тип (колона)
4. Габаритні розміри: розмір К
5. Клас точності: С3 - клас точності С3 OIML 3000 поділів
6. Найбільша границя зважування тензодатчика: 30t - 30тон
7. Довжина кабелю: 12B - 12метрів
8. Кількість жил кабелю: 6 - 6ти жил
9. Ринок, для якої виготовлений датчик: D41 - ринки країн СНД, CША та Європи
На останнє позначення, а саме параметр сегментації датчиків і його значення D41 в кінці їх маркування, варто звернути особливу увагу наших клієнтів.

Корпорація ZEMIC є широко відомим і світі виробником. Ринки збуту продукції під брендом ZEMIC охоплюють країни як Європи, Азії, Америки, так і внутрішній ринок Китаю. Тензодатчики, що поставляються на ринок певної країни, можуть відрізнятися за своїми параметрами і характеристикам, наприклад, бути різними по чутливості, мати відмінності з матеріалів, які використовуються та елементів датчика (тензорезистори, дріт).
Крім того, значна частина продукції ZEMIC поставляється на внутрішній ринок Китаю. Такі тензодатчики відрізняються від експортних варіантів зниженими вимогами до точності та загальної якості продукції, що дозволяє знизити їх вартість для співвітчизників.

У процесі роботи між нашою компанією як ексклюзивним представником в країнах СНД і виробником було досягнуто домовленостей про якість і точність продукції, що поставляється і прийнято рішення, що всі тензодатчики для вітчизняних споживачів будуть маркуватися позначенням D41.

Купуючи у ексклюзивного представника ZEMIC в країнах СНД компанії ТОВ «ЗЕМИК» тензодатчики з D41 Ви гарантовано отримуєте:
— Продукцію високої якості відповідно до заявлених характеристик, що пройшла сертифікацію за міжнародними вимогами та вітчизняними стандартами;
— Гарантію від 2,5 до 3 років в залежності від моделі тензодатчика;
— Облік всієї продукції за номером датчика і можливість відновлення інформації про нього (дата виробництва, дата продажу, калібрувальні параметри та сертифікат).

Ми пропонуємо всім нашим покупцям не ризикувати репутацією своєї компанії та продукції і використовувати тільки оригінальні тензодатчики, які офіційно поставляються на ринок країн СНД і відповідають усім вимогам щодо якості!

Використовуйте краще — купуйте ZEMIC!

Читайте більше