Трендами, які стали неймовірно актуальні останнім часом, є турбота про здоров’я, споживання екологічно чистих і корисних для організму продуктів харчування, розумне використання ресурсів і впровадження систем автоматизації процесів.
У системах автоматичного управління, де важлива точність даних для збору і аналізу, в якості датчиків для сучасного обладнання та інноваційних вагових систем все більше використовується продукція концерну ZEMIC, а саме тензометричні датчики.
Європейський виробник Wireless Value, що спеціалізується на виробництві бездротових рішень для аграрного сектора, використовував датчики ZEMIC при створенні системи Agrisensys, що дозволяє отримати більше знань, більше вимірів і кращий контроль за поливом рослин (зокрема гортензій, фаленопсис, томатів, баклажанів і огірків).
Розроблена компанією Wireless Value система Agrisensys дозволяє отримати точне уявлення про клімат в теплицях, домогтися його поліпшення для оптимального режиму вирощування рослин, контролює баланс вологості для запобігання хворобам і псування розсади, забезпечити максимальну продуктивність теплиці при мінімальному споживанні енергії і води. Таким чином, при однорідному кліматі врожайність збільшується, а витрати на споживання ресурсів знижуються.

У вагових платформах, розроблених інженерами Wireless Value, встановлювалися мініатюрні датчики, виготовлені за спецзамовленням на виробництві Zemic. Первісна партія дослідних зразків спеціалізованих датчиків під платформи системи Agrisensys успішно пройшла випробування, завдяки чому наступні вагові платформи були обладнані аналогічними тензодатчиками. Крім позитивних тестів і високої якості датчиків, ZEMIC був обраний компанією Wireless Value в якості постачальника комплектуючих в зв’язку з прямим зв’язком з інженерами заводу, мінімальними термінами розробки та внесення коригувань в існуючі продукти для створення найбільш підходящого датчика сили, скороченими термінами виробництва і поставки.
Крім спеціалізованих мінісенсоров, в теплицях з системою Agrisensys також використовувалися тензодатчики S-образного типу, який може встановлюватися при додатку навантаження як на розтяг, так і на стиск.

Отриманий позитивний результат впровадження вагових датчиків ZEMIC в комплексну автоматизацію теплиць для вирощування рослин став ще одним показником ефективності використання нашої продукції для технологій майбутнього в сільському господарстві!

Читайте больше