За роки роботи на ринку України ми неодноразово стикалися із запитами від наших клієнтів про потребу в обладнанні, що застосовується при діагностиці та налаштуванні вагових систем. Різні електронні пристрої, що забезпечують можливість перевірки датчиків і індикаторів, особливо затребувані для компаній, що регулярно займаються сервісними роботами в майстернях на виробництві або під час виїздів на об’єкти. У цій статті ми розглянемо варіанти вагової електроніки для діагностики ваг, їх функціонал і застосування.

Симулятор тензодатчика XY1.
Основне призначення симулятора — формування сигналу, аналогічного сигналу з встановленого і функціонуючого тензометрического датчика навантаження, тиску. Підключення імітатора тензодатчика до вагового індикатора, перетворювача або іншої вторинної ваговимірювальної апаратури дозволяє перевірити її працездатність, налаштувати і відкалібрувати систему.

Дана модель симулятора дозволяє формувати вихідний сигнал в межах від 0 до 2 mV / V з кроком 0,0001 mV / V. Покрокова зміна вихідного сигналу проводиться як вручну з клавіатури, так і за раніше написаною програмою формування сигналу, що спрощує і прискорює процес налаштування вторинного устаткування.

Калібратор Calog.
На відміну від розглянутого вище імітатора, портативний високоточний калібратор Calog є більш функціональним обладнанням, що застосовується для тестування різних елементів вагової системи.

До можливостей калібратора Calog відноситься:
— перевірка 4 і 6 провідних тензометричних датчиків (нульовий баланс, вхідний і вихідний опір мосту датчика, перевірка на пробій ізоляції «міст-заземлення», «міст-корпус», «заземлення-корпус»);
— імітація сигналу тензодатчика для калібрування вторинного вагового обладнання: генерування сигналу від -4,5 до 35 mV з дискретністю 0,001 mV;
— імітація струмового сигналу від 0 до 24 mА з дискретністю 0,001 mA.

У комплект поставки калібратора Calog входить захисний чохол, кабель для під’єднання, зарядний пристрій і кейс для зберігання і транспортування.

Більш детально ознайомитися з функціями імітатора XY1 і калібратора Calog Ви можете зв’язавшись з представником нашої компанії і отримавши докладну інструкцію на обладнання.

Читайте більше