Ось і відбувся наш щорічний Міжнародний форум семінар МИР ВЕСОВ 2019, де зібралося безліч представників вагової та тензометричної індустрії.
Друзі, це вже наш п’ятий форум-семінар. З кожним роком кількість учасників зростає, і це не може не радувати.
Ми знаємо, як важливо час від часу збиратися в компанії однодумців, ділитися досвідом, інсайтами, отримувати корисну та актуальну інформацію про ситуацію на ринках вагового та тензометричного обладнання на ринках СНД, Європи та України, спілкуватися про «наболіле» і ділитися власними перемогами та досягненнями.
У цьому році ми багато говорили про: законодавство — представники ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ» і Держпродспоживслужби; новинки — представники заводів ZEMIC, Yaohua, Rinstrum і компанії ТОВ «Компанія Уніпро»; стандарти — представник АТЗТ УКРВЕСКОМ; новий формат спілкування з клієнтами, а також заглянули в майбутнє Світу Ваг і Нового Світу разом з представником Advanter Group Адрієм Длігачем.
Увечері ми зібралися на банкет і в невимушеній обстановці згадували минуле, планували майбутнє і просто відпочивали душею, набиралися сил на підкорення нових вагових вершин!
Дуже сподіваємося, що Вам, наші дорогі Партнери та Клієнти, все сподобалося.
До зустрічі в наступному році!

Читайте більше