Багатьом нашим парнерам не відомий той факт, що концерн ZEMIC входить в структуру промислової групи AVIC (авіаційно-промислова корпорація Китаю).
Будучи однією з провідних аерокосмічних компаній в світі група AVIC використовує продукцію ZEMIC, а саме тензорезистори, датчики навантаження та тиску, для проектування та виробництва власних літаків.

Однією з останніх розробок AVIC є проектування літака-амфібії AG600, який вже успішно пройшов випробування по злету та посадці на поверхні води.
Гідролітак призначений для потреб цивільної авіації та сконструйований спеціально для боротьби з лісовими пожежами та проведення рятувальних операцій. На даний момент планується виробництво даного виду літаків вупасажирській та вантажній модифікаціях. Комерційна експлуатація почнеться не раніше 2022 року після проходження всіх процедур з сертифікації, які повинні бути завершені до 2021 року.

Необхідність використання тензорезисторів і спеціальних датчиків ZEMIC при виробництві літаків обумовлена проблемою виникнення мікротріщин у вузлах агрегатів або на корпусі фюзеляжу, несвоєчасне виявлення яких може завдати істотної шкоди не тільки техніці, але і життям людей. Застосування датчиків під час експлуатації літаків та інших літальних апаратів допоможе істотно поліпшити контроль за станом вузлів транспортного засобу та знизити ризик несправностей під час польоту, так як не всі пошкодження видно неозброєним оком.

Довіра до продукції ZEMIC з боку провідних виробників і авіаконструкторів ще раз підтверджує високу якість і точність датчиків і резисторів.

Читайте більше