У вітрильному спорті для отримання оптимальної форми вітрила і балансу керма дуже важливо правильно налаштувати положення щогли і домогтися її прямого і симетричного розташування. Воно забезпечує ефективне використання сили попутного вітру і отримання максимальних швидкісних показників яхти. Для цього необхідно визначати вітровий тиск вітрил на корпус, запобігати провисання фок-щогли, контролювати вигин щогли, що впливає на форму грота.
Компанія VMG Parts, що спеціалізується на оптимізації спортивного обладнання, розробили і впровадили мініатюрний пристрій настройки щогли для всіх невеликих вітрильних човнів.

За допомогою датчиків вимірювання сили від ZEMIC вимірювач напруги VMG визначає натяг тросів щогли за кілька хвилин до відплиття і передає результати вимірювання на мобільний додаток, встановлений на смартфоні яхтсмена.
Основними вимогами, що пред’являються до необхідних функцій вимірювача напруги троса діаметром 2-5 мм, були швидкість і точність визначення вимірюваної величини, компактні габаритні розміри, зручність у використанні, надійність і довговічність, тривалість використання при живленні від автономного джерела. Спеціально для вимірювача VMG інженери ZEMIC підібрали необхідну модель мінісенсора, який відповідає всім вимогам і побажанням розробників з VMG Parts.
Нею стала модифікація мінісенсора 1В, виконана з алюмінієвого сплаву, яка дозволяє забезпечити високу точність показань і може бути встановлена ​​в обмеженому просторі корпусу вимірювача. Також нагадаємо, що в асортименті тензодатчиков ZEMIC є спеціалізовані типи, що застосовуються для визначення натягу тросів більшого діаметра (модель H9Z2), ознайомитися з характеристиками можна за посиланням https://zemic.com.ua/zemic-products/tenzodatchiki/speczialni- datchiki/tenzometrichnij-datchik-h9z2/

Читайте більше